a ja narnija uskoro ce i tvoja biti kao i slika,vide se pupoljci
#138: Re: Kalmia Autor: aeska, Lokacija: BeogradPoslato: Ned Apr 22, 2007 8:53 pm ---- Bas je divna i zdrava...pu, pu, pu
#139: Re: Kalmia Autor: Mary Jo, Lokacija: BeogradPoslato: Ned Apr 22, 2007 11:03 pm ---- uh, Narnia, mazi je i pazi. Pevaj joj uspavanke, suncaj je da nam naraste. Sada je princeza tvog vrta, a zelim joj da postane prava kraljica
#140: Re: Kalmia Autor: mojra, Lokacija: frPoslato: Pon Apr 23, 2007 7:08 am ---- super je, bas je zdrava i lepa. kolika je u stvari kad vec ima pupoljak?
cene su takve i kod mene, mislim te za vristanje. meni se samo digne kosa na glavi kad obidjem vece zbunove. ali tesim se da sto je veca biljka, manje ima volje da se prilagodi.
#142: Re: Kalmia Autor: narnia, Lokacija: NisPoslato: Pon Apr 23, 2007 1:25 pm ---- Hvala,hvala!Mazicu je i pazicu Mojra ima otprilike 20-30cm inace moze da naraste do 1m tako barem pise.Cene su neznatno vislje[oko 5eura]za vece biljke ali sam ja zbog transporta birala manju.Jedva cekam da procveta i bice slicica!
#143: Re: Kalmia Autor: Stanislava, Lokacija: ZagrebPoslato: Pet Apr 27, 2007 4:17 pm ---- Ljudiiiiiiiiii i ja sam nabavila jednu. Izgleda da su moji emailovi okolnim distributerima uključujuči MBM vrijedili.
Dakle, MBM je nabavio i bacio u prodaju Kalmie polifolie. Jedino mi je jako žao što su cvjetovi jako sitni. Promjera tek nekih 1 cm. Ja sam mislila po slikama da su veči.
Usput mi je i žao što je dosta cvjetova popadalo u tramvaju do kuče. Stvarno su me iznenadili da imaju kalmiu i nisam se pripremila na taj šok pa smo morali kuči tramvajem.
Slikice daaannaaas. Morala sam na forum doči da vam javim vijest.
Usput, cijena je 55kn bagatela.
#144: Re: Kalmia Autor: mojra, Lokacija: frPoslato: Pet Apr 27, 2007 5:05 pm ---- super, bas lepo. mozes staviti slicicu, da uporedim sa mojom stano? ja sam ubedjena da je moja polifolia isto a oni mi je prodali kao angustifoliu. bas mi je drago sto si je nasla
#145: Re: Kalmia Autor: caerulea, Lokacija: ZagrebPoslato: Pet Apr 27, 2007 5:54 pm ---- Uuu, Stanislava! A kad si je kupila? Ima ih valjda još...
#146: Re: Kalmia Autor: Stanislava, Lokacija: ZagrebPoslato: Sub Apr 28, 2007 5:44 pm ---- Taman uredila slikice da stavim ovdje, kad gazda kaže da dva dana nema stavljanja sličica na forum, šmrc. Neka. Pričekati čemo onda. suma sumarum još su mi dva cvjetiča ostala na grmiću ali ne znam da li su pupovi na njemu ili otpali cvjetiči. Ima dosta tih kuglica sitnih...
Caerulea trči ja kupila na trgu bana odmah s lijeve strane je žena. Ima još tri komada, trči jer ljudi ne znaju što je to pa ih ni ne zanima.
Dakle, sličica čim proradi forum da ih ubacujem.
#147: Re: Kalmia Autor: Stanislava, Lokacija: ZagrebPoslato: Ned Apr 29, 2007 11:52 am ---- Evo sličica. Nemojte se čuditi, ali svega su dva cvjetiča ostala. Sad, što je na grančicama ne znam da li je od otpadnutih cvjetića ili su to novi pupovi, ne znam. Inače, visine je nekih 40 cm a širine isto tako, s time da vidim da je dosta mladih listića potjerala.
#148: Re: Kalmia Autor: Stanislava, Lokacija: ZagrebPoslato: Ned Apr 29, 2007 11:53 am ---- p.s imam još sličica sa cijelim grmom. Moram ih smanjiti, pa ču ih uskoro postaviti da vidite.
#149: Re: Kalmia Autor: Stanislava, Lokacija: ZagrebPoslato: Ned Apr 29, 2007 4:51 pm ---- Evo još sličica Kalmie. Mislim da više neču stavljati njene sličice , osim novih promjena na njoj.
#150: Re: Kalmia Autor: Diva, Lokacija: BeogradPoslato: Sre Maj 02, 2007 9:32 pm ---- Stanci, sad ti nama vadis mas'